News: Dariusz Banasik trenerem Znicza

Rezerwy przegrały z Narwią w Ostrołęce

04.08.2013 18:59

(akt. 04.01.2019 13:09)

Rezerwy Legii przegrały 1:2 z Narwią Ostrołęka. Stołeczna drużyna wyszła na boisko w słabszym zestawieniu. W drugiej połowie, w zespole Dariusza Banasika, wystąpiło w sumie siedmiu zawodników, którzy są testowani pod kątem drużyny juniorów. Gola dla naszej ekipy strzelił jeden ze sprawdzanych graczy.

Rezerwy rezerw Legii, przegrały w Ostrołęce z miejscową Narwią 1:2. Bramkę dla Legii strzelił po indywidualnej akcji jeden z testowanych zawodników. Gole dla rywali padły w drugiej połowie - po błędach Waszlewskiego oraz kolejnego ze sprawdzanych piłkarzy.

Legioniści nieźle rozpoczęli, ale z każdym momentem gra warszawskiej drużyny była coraz gorsza. Przede wszystkim brakowało wykończenia akcji. Podopieczni Dariusza Banasika zbyt często tylko biegali za piłką, przyglądając się "klepaniu" futbolówki przez przeciwników. Gra najsłabiej wyglądała pod koniec pojedynku, kiedy na placu gry było już siedmiu testowanych zawodników, którzy oglądani byli pod kątem zespołu juniorów.

Piłkarzy Legii dopingowało około 400 kibiców, którzy przez 90 minut wspierali podopiecznych Banasika. - Bardzo dziękujemy za świetne przyjęcie. Atmsofera była naprawdę fajna, miło grało się przy takich fanach - stwierdził szkoleniowiec.

- Początek spotkania był dobry, ale potem nasza gra była słabsza. Mecz nie wyglądał dobrze, kiedy na boisku było siedmiu testowanych zawodników. Nie ma co oceniać tego spotkania, bardziej patrzyliśmy na zawodników, którzy przegrywają rywalizację. Mogliśmy też sprawdzić graczy do zespołu juniorów - dodał trener Banasik.

Narew Ostrołęka - Legia II 2:1

Gol dla Legii: Zawodnik testowany