Rezerwy: Pilica zremisowała z Legią 1:1

07.09.2013 18:20

(akt. 09.12.2018 08:50)

Rezerwy Legii zremisowały na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 1:1. Gola dla stołecznej drużyny zdobył Kamil Anczewski. Przeciwnicy wyrównali w doliczonym czasie gry. W meczu wystąpiło czterech zawodników z pierwszej drużyny - Oliwer Wienczatek, Mateusz Cichocki, Marko Suler oraz Przemysław Mizgała. W trzeciej lidze zadebiutował Marijan Antolović.

Legioniści do meczu z Pilicą przystąpili w składzie z czterema zawodnika pierwszej drużyny. Na boisku pojawili się Oliwer Wienczatek, Mateusz Cichocki, Marko Suler oraz Przemysław Mizgała. Podopieczni Dariusza Banasika przeważali, ale nie byli skuteczni. Dobre okazje mieli chociażby Peterson, który uderzył w poprzeczkę zza pola karnego, a także Kamil Anczewski - nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Później jednak w 26. minucie trafił do pustej bramki po dograniu Roberta Bartczaka i legioniści objęli prowadzenie.

W drugiej połowie piłkarze Legii nie mieli już tylu sytuacji. Dodatkowo czerwoną kartkę w 68. minucie obejrzał Łukasz Bogusławski, który dotknął piłkę ręką w polu karnym. Rywale z Białobrzegów nie wykorzystali "jedenastki", ale nadal przeważali i wyraźnie wierzyli w możliwość zdobycia przynajmniej punktu. Ta sztuka udało się zawodnikom Jacka Kacprzaka w doliczonym czasie gry, kiedy wykorzystali zamieszanie pod bramką Antolovicia - Daniel Barzyński pokonał bezradnego Chorwata i uratował remis.

W następnej kolejce legioniści zmierzą się w Sulejówku z Huraganem Wołomin. Spotkanie zostanie rozegrane 15 września o godzinie 12:00.

Pilica Białobrzegi - Legia II 1:1 (0:1)

Anczewski (26. min) - Barzyński (90. min).

Żółta kartka: Jasikowski, Rawski (Pilica) - Fialho, Anczewski (Legia II).

Czerwona kartka: Bogusławski (68. min. - za zagranie ręką w polu karnym) (Legia II).