News: Problemy Hapoelu przed meczem z Legią

Ligowe zwycięstwo Hapoelu Tel Awiw

06.12.2011 09:51

(akt. 04.01.2019 13:17)

<p>Ostatni rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy Hapoel Tel Awiw, w poniedziałkowym meczu izraelskiej ekstraklasy pokonał na własnym boisku Maccabi Hajfa 3:0. W ligowej tabeli przewodzi z dorobkiem 30 punktów. Do zwycięstwa gospodarzy przyczynili się Alroey Cohen i Omer Damari, którzy trafiali do bramki rywali kilka minut po przerwie. W końcówce gości dobił Toto Tamuz. Legia Warszawa, która już zapewniła sobie awans do fazy pucharowej LE, w ostatniej kolejce zmierzy się w Izraelu z Hapoelem 15 grudnia (godz. 19).</p>

Hapoel Tel-Awiw - Maccabi Hajfa3:0
49' (1:0) Alroey Cohen
52' (2:0) Omer Damari
90' (3:0) Toto Tamuz

Hapoel:Apoula Edel - I'yad Hutaba, Walid Badir, Bevan Fransman (36' Shay Abutbul), Omri Kende - Nosa Igiebor, Avihay Yadin, Roei Gordana (71' Mahmoud Abbas), Omer Damari, Alroey Cohen (78' Salim Tuama) - Toto Tamuz