News: Koszykówka: Wygrana z GTK Gliwice

Koszykówka: Wygrana z GTK Gliwice

25.11.2016 22:02

(akt. 13.12.2018 02:41)

W spotkaniu XII kolejki I ligi koszykarzy Legia Warszawa po bardzo emocjonującej końcówce wygrała na Bemowie z GTK Gliwice 78:74. Legioniści dobrze zaczęli mecz, wygrali pierwszą część gry, a do przerwy prowadzili jedenastoma punktami. Trzecia kwarta była wyrównana i skończyła się jednopunktowym odrobieniem strat przez gości. Nic nie zapowiadało tego, że ekipa z Gliwic może Zielonym Kanonierom w jakikolwiek sposób zagrozić. A jednak w w pewnym momencie było już tylko 72:71. Ostatecznie po emocjach i nerwach w końcówce spotkania legioniści zwyciężyli 78:74. Kolejny mecz gracze Piotra Bakuna rozegrają w Tychach,

Legia Warszawa - GTK Gliwice  78:74 (17:14, 20:12, 20:21, 21:27).

Fotreportaż z meczu (fot. Marcin Szymczyk)