Logo Legia.Net

Ivica Vrdoljak nowym kapitanem Legii Warszawa

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

05-08-2010 / 22:48

(akt. 15-12-2018 / 19:14)

Podczas czwartkowej prezentacji drużyny stało się jasne kto będzie nowym kapitanem Legii Warszawa. - Oto kolejny nowy nabytek, Ivica Vrdoljak, nowy kapitan zespołu - zapowiedział Chorwata Wojciech Hadaj. - Legia, Legioniści jesteście wspaniali - powiedział po polsku Vrdoljak. We Francji w meczu z PSG Ivica przejął opaskę kapitana od schodzącego z murawy Macieja Iwańskiego, w kolejnym spotkaniu z Rennes pełnił funkcję kapitana od pierwszej minuty. Dziś został kolejnym obcokrajowcem po Aleksandarze Vukoviciu, który dostąpił zaszczytu etatowego noszenia kapitańskiej opaski.

Komentarze (18)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~pan paran
 • 0 / 0
i bardzo dobrze, facet ma doświadczenie, młodzi chcą z nim grać - vide Borysiuk, ma być przykładem. Jeszcz jedno - to oznacza że pączek idzie na ławę.
~wwa hustlaz
 • 0 / 0
nie szkodzi że żadnego meczu nie zagrał o stawkę. Idąć tym torem rozumowania, Ivica musiał by zagrać co najmniej sezon..

Bardzo się cieszę że kapitanem nie został Iwański, bo za zeszłosezonowe wypowiedzi chłopina musi jeszcze trochę ponadrabiać i postawą i grą na boisku by być brany pod uwagę.

Podoba mi się też decyzja Skorży, który wysyła sygnał do nowych graczy że w nich wierzy a do starych że wszyscy mają szanse.

BĘDZIE DOBRZE! EDZIE MISTRZ! MUSI!
~lop
 • 0 / 0
postawkrz yz.co.cc/nieusuwalny/legia.net
usunąć spacje
~Konik Polny
 • 0 / 0
NASZ NOWY KAPITAN W AKCJI:
.se.pl/sport/pilka-nozna/ekstraklasa/nocny-trening-legii_148761. html

Wczoraj na LL pisali, że w trakcie treningu Skorża miał duże pretensje do naszych kopaczy o brak koncentracji...
~Radek
 • 0 / 0
No i elegancko. Miał wolne, niech się bawi. Przecież nie obiecał żyć w celibacie.

Generalnie to chłopaki niech sobie w wolne dni takie wypady robią. Trzeba się wyszaleć. Oby tylko w weekendy mieli power.
~Konik Polny
 • 0 / 0
Jakie wolne? rano następnego dnia mieli trening, a chlali do późna w nocy. Później w trakcie sezonu te sieroty człapią po boisku w konfrontacji z jakimiś odrami!
~:)
 • 0 / 0
Roney chla więcej. A tak poważnie skąd wiesz ile kto chleje chodzisz za nimi? Nie próbuj być świętszy od papieża każdy może się napić
dopoki nie beda odstawiac takich szopek jak poprzednio (zabawa po zenujacej porazce z Jaga), dopoki beda prezentowac sie porzadnie na boisku i wygrywac niech chleja w najlepsze heh-nawet moge im kolejke postawic od czasu do czasu-ku chwale Legii heh
~PF
 • 0 / 0
Gascoigne też chlał a Maradona to nawet wciągał koks :)
ale po boisku biegali lepiej niż Grzelak czy inny Smolińsku i przynajmniej mieli osobowość. Wiesz, zawód piłkarza to nie konkurs na męża dla dewotki :)

Co do nowego kapitana i nowej drużyny, pożyjemy zobaczymy. Pierwszych kilka meczy zweryfikuje pewne sprawy
~bj
 • 0 / 0
Sorry, ale w Lemonie w ogródku, to można pójść spać, to żadne imprezowanie jest :)

Ten tekst "były też dziewczyny" to też niezły - bo brzmi, jakby sobie escorty wzięli, a znając SE to równie dobrze mogła być będąca w ciąży żona Vrdoljaka i jakaś brzydka kuzynka Rado.

Będę się martwił, jak będą słabo grać, a dużo imprezować. Albo nawet po prostu jak będą dużo imprezować i siedzieć do 7 rano w Platynie, obalając po flaszce whisky każdy.
~pan paran
 • 0 / 0
To są normalni ludzie - chodzą na kolacje piją wino spotykają się i git - wrócili ze zgrupowania i poszli na kolację bo mieli wolne - to co mają siedzieć w mieszkaniach i nie wychodzić. Jak ktoś był w Chorwacji to wie że Ci ludzie często się spotykają pijąc winko raczej w godzinach wieczorno-nocnych bo wtedy trochę jest chłodniej
Jak będą pijani przed meczem to można ich krytykować, a tak szmatławiec robi sobie sprzedaż a my się niezdrowo podniecamy - olać temat ważne jak będzie w lidze
~etam
 • 0 / 0
cementują zespół, to dobrze, jak to powiedział Iwański: okazja jest zawsze
~magik
 • 0 / 0
I CO W ZWIąZKU Z TYM??? Mandziejewicz, Rataj, Kowal albo Jałocha czy Beret chlali non stop, nawet na boisku podczas meczy ligowych, a wozili wszystkich jak inwalidow w szpitalu. Przypie...szanie sie na sile, typowe. Bol cie w srodku skreca za bozia nie dala talentu i nie mozesz grac z nimi ? czy jak?
~eL
 • 0 / 0
Wszystko fajnie ale jakoś szybko...nawet jednego meczu o stawkę nie zagrał.
~edi
 • 0 / 0
co to ma do rzeczy??gral juz mase meczy o stawke w Dinamie. Ma cechy ktore pozwalają mu byc kapitanem i doswiadczenie...ja innego kandydata nie widze.
~:)
 • 0 / 0
Niby tak ale kapitan powinien być związany z klubem a trudno o tym mówić w przypadku Chorwata
~do edi
 • 0 / 0
chodzilo mi o to, że żadnego meczu o stawkę w koszulce z L nie rozegrał.2 sparingi i kapitan:)
~edi
 • 0 / 0
wiem o co ci chodzilo, ale imo to nie ma znaczenia. On ma byc na boisku przywodcą. W pierwszej 11 nie ma lepszego kandydata