Futsal: Remis na koniec sezonu

29.05.2022 15:00

(akt. 30.05.2022 00:06)

Futsaliści Legii zremisowali u siebie 3:3 z LSSS-em Team Lębork w ostatnim meczu sezonu (30. kolejka ekstraklasy), mimo że do 34. minuty prowadzili 3:1. Bramki dla miejscowych zdobyli Michał Szymczak (rzut karny), Michał Knajdrowski i Mateusz Olczak.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w 10. minucie objęli prowadzenie (Yvaaldo Gomes). Legia nie poddała się, podkręciła tempo i tuż przed przerwą wyrównała. Sędzia podyktował rzut karny po faulu na Michale Szymczaku, który zamienił go na bramkę. Zespół z Warszawy dobrze wszedł w drugą połowę, między 25. a 30. minutą dwukrotnie trafił do siatki (Michał Knajdrowski, Mateusz Olczak), ale w końcówce rywalizacji Gomes strzelił dwa gole i skompletował hat-tricka. I ostatecznie mecz pomiędzy "Wojskowymi" a LSSS-em zakończył się wynikiem 3:3.

Futsal: Legia Warszawa – LSSS Team Lębork 3:3 (1:1)
Szymczak (18. min. – k.), Knajdrowski (25. min.), Olczak (30. min.) – Gomes (10. min., 34. min., 36. min.)

Legia (skład wyjściowy): Świątkowski – Allanzin, Jarosz, Krupnik, Tarnowski
Grali też: Taradejna, Warszawski, De Araujo Duarte,  Knajdrowski, Och, Olczak, Szymczak, Milewski