88'
90'
90'
  • 90+14'
    Koniec meczu. Legia choć dwa razy przegrywała, kończy rok zwycięstwem 3:2 z Zagłębiem w Sosnowcu. Brawo!
  • 90+13'
    Jeszcze faulowany był Kulenović, minął już doliczony czas gry.
  • 90+12'
    Niezgoda z dystansu, trafia w obrońcę, piłkę zbiera dobrze dysponowany na defensywnym pomocniku Astiz.
  • 90+11'
    Dominik Nagy faulowany tuż przed polem karnym.
  • 90+9'
    Kulenović do Kucharczyka, ten zagrał płasko w pole karne, ale połapał się w tym wszystkim Cichocki.
  • 90+8'
    Rzut rożny dla Legii jeszcze w ósmej minucie doliczonego czasu gry.
  • 90+7'
    Zmiana w Zagłębiu - Za Milewskiego wchodzi Jędrych
  • 90+7'
    Astiz wskoczył na plecy Vokiciowi, rzut wolny dla Zagłębia.
  • 90+6'
    Legia wydaje się już w pełni kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.
  • 90+5'
    Rzut wolny dla Legii, Szymański w pole karne, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki. Od bramki zacznie Kudła.
  • 90+4'
    Zmiana w Legii - za Martinsa wchodzi Inaki Astiz
  • 90+3'
    Banasiak ukarany żółtą kartką a za faul na Martinsie
  • 90+1'
    Sędzia doliczył 10 minut do regulaminowego czasu gry.
  • 89'
    Kucharczyk idealnie dograł piłkę na głowę Kulenovicia i Chorwat pokonał Kudłę. Brawo!
  • 88'
    Gol 3:2 dla Legii. Kulenović!
  • 88'
    Gospodarze próbują atakować, ale pojawiają się błędy w przyjęciu.
  • 86'
    Tuż przed golem do wejścia na boisko szykowany był Kasper Hamalainen, ale zmiana została cofnięta.
  • 84'
    Martins uderzył w poprzeczkę, dobił Hlousek głową i mamy remis.
  • 84'
    2:2 Adam Hlousek
  • 83'
    zmiana w Legii za Carlitosa wchodzi Jarosław Niezgoda
  • 83'
    Martins faulowany na 22 metrze od bramki
  • 83'
    Akcja Legii, ale kolejno dośrodkowania Kucharczyka, Hlouska i Szymańskiego padły łupem obrońców.
  • 81'
    Po przerwie inicjatywę mają gospodarze.
  • 80'
    Zapowiada zmiana - za Sanogo wchodzi Banasiak
  • 79'
    Strzał Sanogo z dystansu, rykoszet i rzut rożny dla Zagłębia
  • 78'
    Gra wznowiona
  • 78'
  • 74'
    Piłkarze obu drużyn wracają na boisko
  • 71'
    A tymczasem do wejścia na boisko szykuje się były piłkarz Legii, Adam Banasiak.
  • 70'
    Sędzia przerywa mecz, fajerwerki zaczęły lądować na murawie
  • 69'
    Zmiana w Zagłębiu - Za Babiarza wszedł Vokić
  • 68'
    Tymczasem kibice zaprezentowali oprawę pod hasłem "Rodzinna atmosfera", odpalono pirotechnikę.
  • 67'
    Pawłowski w pole karne do Wrzesińskiego, ale ten uderza w boczną siatkę.
  • 66'
    Martins dogrywał w pole karne na dalszy słupek do Remy'iego, ten doszedł do strzału, ale piłka poszybowała obok bramki.
  • 66'
    Szymański do Carlitosa, który przegrywa pojedynek z Cichockim ale wywalcza rzut rożny
  • 64'
    Jak to nie wpadło?! Kudła najpierw obronił strzał z dystansy Nagya, a po chwili po dograniu Kulenovicia z bliskiej odległości huknął Martins, ale i tym razem piłkę instynktownie odbił Kudła.
  • 62'
    Żółta kartka za ostrą grę dla Kulenovicia.
  • 62'
    Kapitalną okazję mieli gospodarze - ruszyli z kontrą dwóch na jednego, ale dogranie Sanogo do Wrzesińskiego ofiarnie wślizgiem przeciął Wieteska.
  • 60'
    Kulenović miał swoja okazję ale został zablokowany.
  • 58'
    Po kornerze z kontrą ruszyła Legia, ale za długo z podaniem zwlekał Carlitos.
  • 57'
    Wrzesiński ruszył z kontrą, huknął z dystansu, piłka odbiła się od jednego z legionistów i będzie rzut rożny.
  • 56'
    Legia długo rozgrywa piłkę, dużo w tym przypadku.
  • 53'
    Martins tym razem strzelał, ale poradzili sobie z tym uderzeniem obrońcy.
  • 52'
    Kolejny stały fragment gry dla Legii, w pobliżu pola karnego faulowany był Nagy.
  • 51'
    Legia atakuje, wściekły jest Carlitos, ale kończy się tylko rzutem rożnym.
  • 50'
    Niestety odpowiedź Zagłębia była błyskawiczna. Pawłowski dogrywał z rzutu wolnego, piłkę głową próbował wybijać Carlitos, ale zrobił to tak nieudolnie, że piłka odbiła się rąk Majeckiego i zatrzepotała w siatce.
  • 49'
    I już 2:1 dla Zagłębia... Carlitos
  • 48'
    Remy wyskoczył najwyżej w polu karnym i strzałem głową pokonał Dawida Kudłę. Brawo.
  • 47'
    Martins wprost na głowę Remy'iego i 1:1!
  • 47'
    Rzut wolny dla legii na 30 metrze, dogrywać w pole karne będzie Martins.
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta.
  • Za Szymona Stolarskiego wchodzi Sandro Kulenović
  • Intensywnienie rozgrzewa się Sandro Kulenović
  • 45+3'
    Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy 0:1 po golu Piotra Polczaka.
  • 45+3'
    Szymański dośrodkował w pole karne, wyskoczył do piłki Wieteska, ale źle trafił w piłkę i piłka poszybowała ponad bramką.
  • 45+2'
    Kucharczyk zagrywał w pole karne i wywalczył rzut rożny.
  • 45+1'
    Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 45'
    Szarżował Wrzesiński, ale w dziecinny sposób zatrzymany przez Nagya
  • 43'
    żółta kartka dla Dominika Nagya
  • 42'
    Carlitos znalazł Szymańskiego, ten przełożył sobie obrońcę, uderza na bramkę, ale trafia w rywala
  • 40'
    Dośrodkowanie w pole karne, Kudła piąstkuje, piłka trafia do Cafu, ale Portugalczyk źle trafia w piłkę - kolejny już raz
  • 40'
    Dobra akcja Legii zakończona dograniem Pawła Stolarskiego w pole karne ale tylko rzut rożny
  • 38'
    Ależ akcję mieli gospodarze. Pawłowski dograł idealnie w tempo do Sanogo, a ten będąc sam przed Majeckim koncertowo zepsuł sytuację oddając bardzo niecelny strzał.
  • 35'
    W końcu dobra akcja Zagłębia a konkretnie Sanogo zakończona celnym strzałem Wrzesińskiego na dalszy słupek. Dobrze jednak spisał się Majecki.
  • 34'
    Gospodarze długo utrzymują się przy piłce, wymieniają kolejne podania, ale nie mogą się przedostać w pobliże pola karnego
  • 33'
    Nagy do Carlitosa w pole karne, ale nic z tego nie wyszło.
  • 31'
    Próba akcji Zagłębia po długiej przerwie, ale Milewski fauluje stosując pressing
  • 30'
    Dogranie do Carlitosa, za głęboki, Hiszpan dorzuca w pole karne, ale wprost w ręce Kudły
  • 29'
    Andre Martins w pole karne, uderzał Dominik Nagy , rykoszet i... jeszcze jeden korner
  • 28'
    Strzela Carlitos, trafia w mur i jedynie rzut rożny
  • 28'
    Nagy faulowany w pobliżu narożnika pola karnego, rzut wolny dla Legii
  • 27'
    Rzut rożny słabo wykonany, ale piłka wróciła do legionistów, strzelał Cafu, ale fatalnie skiksował.
  • 26'
    Akcja Nagya, wystawił piłkę Szymańskiemu, ten uderzył na dalszy słupek i Kudła czubkami palców na rzut rożny.
  • 25'
    Andre Matins fatalnie traci piłkę, ale okazję do kontry zepsuł Szymon Pawłowski
  • 24'
    Nagy faulowany po lewej stronie boiska, gra już wznowiona, ale piłka wycofana i akcja jest budowana od początku.
  • 22'
    Cafu długie zagranie do Carlitosa, ale Hiszpan nie opanował futbolówki.
  • 22'
    Faulowany Martins w środku pola, od wolnego rozpoczną legioniści z okolicy środka boiska
  • 20'
    Akcja Legii, dośrodkowanie Hlouska i piłka w rękach Kudły
  • 19'
    Remy blokował piłkę wślizgiem, piłka trafiła najpierw w udo, a później w rękę Francuza. Zagranie przypadkowe, sędzia Złotek nakazuje grać dalej.
  • 18'
    Pawłowski wpadł w pole karne, dogrywał do środka, ale piłkę zatrzymał Remy. Gospodarze reklamowali rękę. Sędzia korzysta z VAR.
  • 17'
    Próba ataku Zagłębia, ale czujny był William Remy
  • 15'
    Po kornerze zakotłowało się w polu karnym, ale piłka znów przeszła obok bramki Zagłębia.
  • 15'
    Mogło być 1:1, Nagy zagrał na prawo do Hlouska, ten dogrywa;ł w poler karne, obrońca przeciął tor lotu piłki, ale tak, ze Kudła z największym trudem wybił piłkę na róg
  • 12'
    Strzał Carlitosa z woleja ale piłka poszybowała ponad bramką
  • 11'
    Stały fragment gry, główka Polczaka, piłka skołowała przed Majecki, piłka go przeskoczyła i wpadła do siatki
  • 10'
    Przegrywamy 0:1 - Piotr Polczak
  • 8'
    Pada gęsty śnieg, na razie trudno o składne akcje z obu stron
  • 7'
    Trwa walka w środku pola, aktywny jest Vamara Sanogo
  • W pierwszym meczu XX kolejki Ekstraklasy, Pogoń Szczecin pokonała 2:1 Śląsk Wrocław
  • Trener Ricardo Sa Pinto nie będzie mógł w Sosnowcu skorzystać z graczy pauzujących przez nadmiar kartek: Jędrzejczyka oraz Vesovicia. Z powodu problemów zdrowotnych zabraknie Domagoja Antolicia
  • W takim składzie zagrają legioniści: Legia: Majecki - Stolarski, Remy, Wieteska, Hlousek - Kucharczyk, Martins, Cafu, Szymański, Nagy - Carlitos
  • Witamy z Sosnowca. O godzinie 20:30 rozpocznie się ostatnie spotkanie mistrzów Polski w tym roku. Mistrzowie kraju zmierzą się w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Mecz obu klubów pełen będzie akcentów przyjaźni, gdyż fani drużyn od dawna przyjaźnią się ze sobą
Zagłębie SosnowiecLegia Warszawa

10' Piotr Polczak

10'
42'
47'
48'

69' Dejan Vokić za Bartłomiej Babiarz

69'

80' Adam Banasiak za Vamara Sanogo

80'
82'

90' Arkadiusz Jędrych za Sebastian Milewski