lp.imie i nazwiskoliczba meczów ogółemw lidzew Pucharze Polskiw europejskich pucharach
1.Lucjan Brychczy4523684737
2.Jacek Zieliński4043293833
3.Kazimierz Deyna3893044540
4.Miroslav Radović3852703956
5.Jakub Rzeźniczak3762495461
6.Marek Jóźwiak3482624829
7.Horst Mahseli3472953418
8.Tomasz Kiełbowicz3392374631
9.Michał Kucharczyk3362283767
10.Bernard Blaut3122363541
11.Janusz Żmijewski3002363232
12.Antoni Trzaskowski2962183840
13.Tomasz Sokołowski2912123628
14.Adam Topolski2882392521
15.Leszek Pisz2852213625
16.Lesław Ćmikiewicz2802263022
17.Robert Gadocha2792063736
18.Jacek Kazimierski2712252719
19.Zbigniew Kaczmarek2682203116
20.Inaki Astiz Ventura2611873328
21.Wojciech Szala2521693128
22.Zbigniew Robakiewicz250205365
23.Dariusz Kubicki2471903421
24.Marcin Mięciel2451962019
25.Andrzej Zygmunt2451743437
26.Waldemar Tumiński2412041816
27.Jerzy Woźniak241217195
28.Tadeusz Nowak2401892724
29.Aleksandar Vuković2391662922
30.Jan Pieszko2381753132
31.Tadeusz Cypka2351872818
32.Jacek Magiera2321762822
33.Witold Sikorski2291922116
34.Jacek Gmoch2251901916
35.Feliks Niedziółka2241623230
36.Henryk Grzybowski222198186
37.Dariusz Czykier2141712418
38.Jacek Bednarz2131621726
39.Marek Saganowski2111354033
40.Dickson Choto2091443513
41.Cezary Kucharski2081571629
42.Witold Wypijewski20120100
43.Władysław Grotyński1991492426
44.Tomasz Jodłowiec1961272048
45.Wiesław Korzeniowski1951503114
46.Bartosz Karwan1931462017
47.Dusan Kuciak1931311347
48.Dariusz Wdowczyk1921522118
49.Ivica Vrdoljak1911282536
50.Artur Jędrzejczyk1881372322
51.Krzysztof Iwanicki1861352920
52.Paweł Janas185157217
53.Jakub Wawrzyniak1831272126
54.Jan Karaś1831551711
55.Stefan Majewski182158177
56.Janusz Baran177150169
57.Marceli Strzykalski177162123
58.Maciej Szczęsny1771401719
59.Józef Nawrot17517500
60.Wacław Przeździecki17517500
61.Edmund Zientara16915784
62.Władysław Stachurski1691152133
63.Piotr Mowlik1681312015
64.Henryk Apostel1681361913
65.Stanisław Fołtyn167145166
66.Piotr Włodarczyk1671222513
67.Łukasz Surma1651232213
68.Jacek Kacprzak1651331613
69.Marek Kusto1611321514
70.Henryk Martyna16016000
71.Andrzej Łatka157127199
72.Michał Żyro157961841
73.Piotr Mosór1531201116
74.Adam Majewski1521071215
75.Wojciech Kowalczyk151124197
76.Kazimierz Buda1501221612
77.Guilherme Costa Marques150991434
78.Krzysztof Ratajczyk150127165
79.Stefan Białas1481201214
80.Łukasz Broź148991532
81.Sylwester Czereszewski1471161310
82.Ariel Borysiuk1471032015
83.Tomasz Arceusz1461132013
84.Krzysztof Adamczyk146124148
85.Maciej Murawski1461111310
86.Maciej Rybus1461021418
87.Radosław Wróblewski1461021615
88.Marian Schaller14414400
89.Ryszard Milewski144124127
90.Andrzej Buncol142125116
91.Grzegorz Szamotulski1391031218
92.Tomasz Brzyski139931628
93.Tomasz Jarzębowski138101217
94.Roger Guerreiro1381011113
95.Arkadiusz Malarz138104624
96.Edward Załężny137119117
97.Juliusz Kruszankin136109214
98.Władysław Dąbrowski13411499
99.Dariusz Dziekanowski1341011914
100.Radosław Michalski1341071312
101.Jacek Bąk132103207
102.Krzysztof Lasoń132113124
103.Zygfryd Blaut128902216
104.Jan Mucha12895189
105.Alfred Nowakowski12712700
106.Adam Hlousek12694722
107.Franciszek Cebulak12312300
108.Michał Pazdan12283928
109.Sebastian Szałachowski121901115
110.Ryszard Staniek12091819
111.Arkadiusz Gmur118911610
112.Zbigniew Kakietek11696136
113.Andrzej Sikorski114901212
114.Jerzy Orłowski11210390
115.Krzysztof Sobieski1109497
116.Marcin Jałocha110861211
117.Dominik Furman109701423
118.Bartosz Bereszyński10873726
119.Henryk Miłoszewicz10889118
120.Jakub Kosecki106661027
121.Zbigniew Mandziejewicz104811111
122.Marcin Smoliński10362203
123.Zygmunt Rajdek10210200
124.Kasper Hamalainen10279714
125.Bogdan Kwapisz1018369
126.Ondrej Duda10167924
127.Józef Ziemian10110100
128.Józef Ciszewski10110100
129.Stanisław Sobczyński10188112
130.Edward Szymkowiak10085132
131.Jerzy Podbrożny99781010
132.Henryk Przeździecki969600
133.Piotr Giza956788
134.Marian Olejnik948590
135.Takesure Chinyama947493
136.Tomasz Sokołowski II9164234
137.Czesław Ciupa918461
138.Krzysztof Gawara9070713
139.Wacław Sąsiadek908370
140.Maciej Iwański907187
141.Kazimierz Górski888170
142.Artur Boruc8869144
143.Jan Boguszewski877872
144.Janusz Gol87571316
145.Józef Oprych878430
146.Nemanja Nikolić8656821
147.Bartłomiej Grzelak865981
148.Igor Lewczuk85561115
149.Marian Łańko858500
150.Stanko Svitlica8460710
151.Tadeusz Błażejewski837832
152.Henryk Serafin827930
153.Roman Kosecki8261136
154.Adam Fedoruk816794
155.Wojciech Skaba8132249
156.Danijel Ljuboja7856417
157.Michał Kopczyński7753914
158.Henryk Kempny7763122
159.Helmut Nowak777412
160.Marcin Komorowski75531110
161.Jacek Cyzio7553129
162.Marcin Burkhardt744575
163.Jerzy Jagiełło736245
164.Dariusz Dudek73511111
165.Edmund Kowal7358132
166.Aleksandar Prijović7244720
167.Ernest Pol7256142
168.Luiz da Silva Edson725646
169.Grzegorz Lewandowski7154510
170.Thibault Moulin7051117
171.Józef Kubera707000
172.Michał Żewłakow6944916
173.Dariusz Solnica69471010
174.Antoni Piechniczek685684
175.Sebastian Szymański684799
176.Andrzej Cehelik675881
177.Mirosław Okoński665286
178.Longin Janeczek6655110
179.Łukasz Fabiański655308
180.Krzysztof Budka655076
181.Henryk Skromny656500
182.Paweł Skrzypek645453
183.Jerzy Słaboszowski635562
184.Jarosław Biernat625750
185.Helio Jose Ribeiro Pinto6144710
186.Mariusz Piekarski604067
187.Rafał Siadaczka604751
188.Jacek Sobczak604983
189.Janusz Turowski595450
190.Wacław Adamowicz585800
191.Siarhiej Amieljanczuk5738312
192.Marian Nowara575700
193.Dawid Janczyk574147
194.Jarosław Araszkiewicz5640313
195.Kazimierz Putek544860
196.Edward Szczotkowski545400
197.Jerzy Banaszak544434
198.Antoni Keller545400
199.Ryszard Łysakowski545400
200.Grzegorz Wędzyński5340102
201.Wladimer Dwaliszwili5335810
202.Jan Małkiewicz533797
203.Dossa Momade Omar Hassamo Junior5335117
204.Dominik Nagy523749
205.Daniel Łukasik523777
206.Mieczysław Milczanowski515100
207.Kazimierz Frąckiewicz493757
208.Zbigniew Grzesiak494270
209.Zdzisław Mordarski484800
210.Stanisław Skwarczyński484800
211.Maciej Korzym482454
212.Artur Kupiec473664
213.Emanuel de Jesus Bonfim Evaristo463385
214.Marek Citko463631
215.Krzysztof Mączyński4630312
216.Henrik Ojamaa453429
217.Edward Zieliński443770
218.Maciej Śliwowski443860
219.Joachim Krajczy443770
220.Zygmunt Gadecki444202
221.Orlando Carlos Braga de Sa423327
222.Stanisław Terlecki423174
223.Franciszek Smuda423335
224.Maciej Dąbrowski422759
225.Vadis Odjidja-Ofoe4130110
226.Henryk Stroniarz414100
227.Feliks Polak413560
228.Sergiusz Wiechowski413422
229.Tomasz Wieszczycki413119
230.Siergiej Szestakow403730
231.Antoni Amirowicz404000
232.Zygmunt Pieda403280
233.Wiesław Pacocha3922116
234.Bolesław Cichecki393900
235.Edward Drabiński393900
236.Rafał Wolski382576
237.Radostin Stanew382328
238.Stefan Żmudzki373610
239.Jan Samek372782
240.Moussa Yahaya371947
241.Tomasz Stefaniszyn373250
242.Tadeusz Waśko373700
243.Józef Wieczorek373160
244.Zdzisław Bieniek373160
245.Grzegorz Bronowicki373113
246.Tomasz Cebula362871
247.Piotr Bronowicki361820
248.Zbigniew Antolak363132
249.Martins Nnabugwu Ekwueme351650
250.Marko Vesović352554
251.Leszek Iwanicki353122
252.Teofil Terlecki353500
253.Cristian Pasquato352861
254.Wojciech Pędziach353401
255.Jarosław Niezgoda342850
256.Wilhelm Waksman343400
257.Carlos Miguel Ribeiro Dias342346
258.Ignacy Penconek342644
259.Marinho dos Santos Giuliano342730
260.Ryszard Skurzyński332940
261.Michał Masłowski332155
262.Domagoj Antolić322543
263.Wojciech Kowalewski321746
264.Sebastian Nowak322003
265.Wojciech Jagoda312353
266.Mirosław Modzelewski312424
267.Paweł Budziński312650
268.Mariusz Śrutwa312414
269.Zygmunt Jesionka303000
270.Wiesław Cisek302640
271.Michaił Aleksandrow301847
272.Igor Kozioł302342
273.Piotr Rocki301553
274.Mieczysław Kruk292720
275.Oskar Brajter292540
276.Mateusz Wieteska291917
277.Stojan Vranjes292134
278.Andrzej Sazonowicz292333
279.Adrian Paluchowski291643
280.Ryszard Robakiewicz282242
281.Alejandro Ariel Cabral282260
282.William Remy272042
283.Stanisław Cyganik272700
284.Janusz Kopeć272340
285.Ludwik Szaflarski272700
286.Carlos Daniel Lopez Huesca271925
287.Marcin Rosłoń271665
288.Tomasz Biernacki272142
289.Henryk Szymborski272160
290.Pance Kumbev261841
291.Łukasz Mierzejewski261334
292.Franciszek Głowacki262600
293.Roman Hlywa262420
294.Jose Kante Martinez261726
295.Jerzy Wojnecki262420
296.Władysław Sobkowiak252140
297.Zdzisław Filipiak251426
298.Armando Sadiku251744
299.Maciej Sawicki252012
300.Mieczysław Szczurek252500
301.Jan Tomaszewski251933
302.Janusz Gogolewski242130
303.Kenneth Zeigbo242012
304.Jan Bedryj242130
305.Zdzisław Łyscarz242400
306.Waldemar Obrębski232210
307.Chris Philipps231633
308.Piotr Czachowski231454
309.Marian Nowacki232120
310.Henryk Czech232300
311.Paweł Akimow232300
312.Mamadou Balde221113
313.Tomasz Mazurkiewicz221342
314.Franciszek Wójcik222200
315.Cezary Wójcik221930
316.Paweł Wojtala221630
317.Jerzy Piotrowski212100
318.Michal Hubnik211254
319.Mieczysław Pisz211461
320.Roman Korynt211560
321.Robert Grzywocz211650
322.Stanisław Gburzyński212100
323.Artur Salamon201910
324.Jerzy Szczeszak201630
325.Ireneusz Kowalski201271
326.Moussa Ouattara201820
327.Marek Szaniawski201721
328.Radosław Cierzniak20983
329.Grzegorz Szeliga201550
330.Włodzimierz Smolarek201820
331.Edward Jankowski191900
332.Veselin Djoković191540
333.Jakub Czerwiński191225
334.Andrzej Tomczyk191621
335.Władysław Żukowski191900
336.Kamil Majkowski19860
337.Rodrigues Brandao Elton181115
338.Herbert Dick181112
339.Luiz Antonio Godoy Alves Junior181312
340.Zbigniew Nowacki181233
341.Przemysław Wysocki18410
342.Zygmunt Steuermann171700
343.Manuel Pablo Garcia171250
344.Celestyn Dzięciołowski171700
345.Marjan Gerasimovski17714
346.Marian Pigłowski171700
347.Ivan Trickovski171106
348.Maciej Janiak171520
349.Władysław Soporek171430
350.Bruno Ferreira Mombra Rosa161330
351.Waleri Kazaiszwili161204
352.Stefan Śliwa161600
353.Włodzimierz Maurer161600
354.Wilhelm Glajcar161060
355.Roman Oreszczuk15915
356.Wilhelm Latusiński151500
357.Rafał Makowski15824
358.Jorge Salinas151320
359.Zygmunt Ochmański151500
360.Marcin Chmiest151032
361.Patryk Mikita151104
362.Ignacio Javier Gomez Novo151140
363.Mikel Arruabarrena15622
364.Dariusz Zjawiński15861
365.Aleksander Szymański151500
366.Paweł Kaczorowski141040
367.da Silva Alcantara Hugo14903
368.Tomasz Unton141210
369.Jarosław Wojciechowski141310
370.Eduardo Alves da Silva141121
371.Kamil Grosicki141120
372.Florian Wojciechowski141310
373.Leonard Miklaszewski141400
374.Roman Zub141040
375.Kazimierz Skrzypczak141400
376.Andrzej Kubica141003
377.Stanisław Stachura141220
378.Mirko Poledica14743
379.Andrzej Danielowski141040
380.Jacek Perzyk141220
381.Bogusław Plich141220
382.Henryk Hajduk141220
383.Robert Kucharski141310
384.Marcin Bojarski14922
385.Marko Suler13742
386.Jerzy Pulikowski131210
387.Grga Zlatoper131300
388.Ryszard Wilczyński131300
389.Mariusz Zganiacz13712
390.Andre Renato Soares Martins131120
391.Roman Nowicki131210
392.Konrad Kornek121200
393.Krzysztof Ostrowski12542
394.Karol Krawuś121200
395.Marian Kostaniak121200
396.Adam Ryczkowski12910
397.Steeven Langil12615
398.Jan Kłaczek12840
399.Sławomir Rutka12802
400.Andrzej Głowacki11920
401.Sandro Kulenović11821
402.Arkadiusz Piech11901
403.Zbigniew Stawiszyński11821
404.Stanisław Bitner10820
405.Raphael Augusto Santos da Silva10910
406.Ajazdin Nuhi101000
407.Inaki Retegui Descarga10340
408.Krzysztof Krajewski10604
409.Albert Świetlik10702
410.Kostiantyn Machnowskyj10610
411.Marcin Klatt10901
412.Roman Jaworski10820
413.Dariusz Bayer10730
414.Mateusz Szwoch10801
415.Michal Gottwald10513
416.Ismael Blanco10640
417.Ireneusz Wójcik10910
418.Mieczysław Zajączkowski9900
419.Daniel Chima Chukwu9441
420.Błażej Augustyn9410
421.Józef Kokot9900
422.Waldemar Olęcki9900
423.Dariusz Szeląg9810
424.Marijan Antolović9810
425.Henryk Czarnik9900
426.Alberto Ortiz Moreno8200
427.Eugeniusz Sobolta8800
428.Andrzej Jankowski8602
429.Józef Knys8800
430.Tadeusz Świcarz8710
431.Hubert Kulanek8710
432.Tomas Necid8602
433.Felix Ogbuke8710
434.Edward Strycharz8800
435.Paweł Stolarski8530
436.Łukasz Moneta8232
437.Mosze Ochajon8413
438.Józef Gruszka8620
439.Stefan Rostkowski7700
440.Bogusław Oblewski7610
441.Marek Komosa7700
442.Ludwik Poświat7520
443.Lech Montewski7700
444.Klemens Frankowski7700
445.Wojciech Hodyra7610
446.Krzysztof Przała7610
447.Roman Wachełko7601
448.Jan Schmidt7700
449.Radosław Majecki7520
450.Hildeberto Jose Morgado Pereira7322
451.Mieczysław Siemierski6330
452.Jan Bem6240
453.Jan Jeżewski6204
454.Andrzej Krzyształowicz6060
455.Gerard Koźlik6600
456.Tadeusz Cieciera6600
457.Wiesław Matyjek6600
458.Mateusz Hołownia6311
459.Ryszard Balcerzak6501
460.Mateusz Żyro6311
461.Eugeniusz Piechaczek6600
462.Leszek Jezierski6600
463.Krystian Bielik6501
464.Andrzej Grześkowiak6510
465.Srda Knezević6420
466.Tadeusz Kowalski6213
467.Tomasz Sobczak6600
468.Stanisław Brożek5500
469.Waldemar Góra5410
470.Marian Lachowicz5320
471.Konrad Jałocha5400
472.Wacław Krzymowski5500
473.Robert Bartczak5121
474.Adam Adamus5500
475.Jerzy Ziemski5500
476.Adam Frączczak5000
477.Leo Kurauzvione5122
478.Maciej Górski5410
479.Teofil Cyganik5500
480.Mateusz Cichocki5410
481.Stanisław Badowski5500
482.Andrzej Baczyński5410
483.Zdzisław Sosnowski4400
484.Mariusz Lisowski4310
485.Wiktor Samowicz4400
486.Eugeniusz Pohl4220
487.Klaus Jerominek4400
488.Tomasz Łapiński4120
489.Hubert Pala4130
490.Konrad Michalak4202
491.Stanisław Grządziel4400
492.Radosław Mikołajczak4010
493.Paweł Woźniak4400
494.Zoran Mijanović4400
495.Bartłomiej Kalinkowski4300
496.Anatolij Doros4211
497.Joseph Annor Aziz4300
498.Fangzhuo Dong4220
499.Ahmed Ghanem4220
500.Zygmunt Kalinowski4301
501.Stanisław Kotkowski4400
502.Ernest Joschke4400
503.Frankline Mudoh4400
504.Wojciech Wocial4000
505.Jerzy Nejman4310
506.Stanisław Cholewa4400
507.Eddie Stanford4130
508.Przemysław Rawa4000
509.Rudi Gusnić4121
510.Jacek Lesiak3300
511.Maciej Wojtaś3110
512.Michał Efir3300
513.Janusz Klimczewski3102
514.Dejan Kelhar3210
515.Dariusz Czerniawski3210
516.Krzysztof Siejko3210
517.Tomasz Orłowski3300
518.Piotr Kuczyński3300
519.Mieczysław Marciński3300
520.Aleksander Czyżewski3300
521.Bogusław Wyparło3010
522.Mauricio dos Santos Nascimento3210
523.Ryszard Florczyk3300
524.Grzegorz Wachowski3011
525.Wiesław Surlit3201
526.Rowland Eresaba3110
527.Rafał Dębiński3200
528.Aleksander Jagiełło3030
529.Edward Geiger3300
530.Kazimierz Materski3300
531.Marek Wojdyga3300
532.Janusz Przybyła3210
533.Krzysztof Cuch3300
534.Wojciech Trochim3100
535.Aleksander Kahane3300
536.Stanisław Mielniczek3120
537.Ireneusz Calski3003
538.Jacek Kosmalski3210
539.Zygmunt Walasek3300
540.Aleksandr Kaniszczew3300
541.Adam Cieśliński2000
542.Julian Ordon2200
543.Józef Grzbiela2200
544.Włodzimierz Dorobek2100
545.Jerzy Kasalik2110
546.Jarosław Jedynak2110
547.Marek Kołecki2020
548.Mieczysław Pońsko2200
549.Marek Borek2200
550.Pablo Dyego da Silva Rosa2011
551.Jarosław Dubaj2200
552.Patryk Koziara2020
553.Stefan Kubera2200
554.Rui Barbosa Machado2000
555.Zenon Szalecki2200
556.Damian Zbozień2000
557.Jan Kosowski2110
558.Mirosław Dreszer2200
559.Feliks Asłanowicz2200
560.Bartosz Żurek2110
561.Marian Koprowski2200
562.Jarosław Bako2002
563.Andrzej Limanowski2200
564.Łukasz Turzyniecki2020
565.Krzysztof Siarkiewicz1100
566.Norbert Misiak1100
567.Błażej Dittmann1100
568.Jan Berent1100
569.Tadeusz Bednarowicz1100
570.Tadeusz Cieślak1010
571.Bolesław Zygmunt Cichecki1100
572.Wiesław Adamski1010
573.Marek Troczyński1010
574.Tadeusz Purschel1100
575.Zbigniew Kaproń1100
576.Mieczysław Jutkowiak1010
577.Jan Gawroński1100
578.Dariusz Opolski1100
579.Patrick Ndah1000
580.Brian Michael Iloski1100
581.Mieczysław Kozicki1100
582.Andrzej Mlącki1100
583.Paweł Kozub1000
584.Adam Gmitrzuk1100
585.Eugeniusz Wójcik1100
586.Jerzy Słowiński1100
587.Zbigniew Stroniarz1100
588.Stefan Kroczek1100
589.Zdzisław Wąsowicz1100
590.Wiesław Jabłonowski1100
591.Stanisław Markowski1100
592.Maciej Świdzikowski1000
593.Stefan Menczak1100
594.Mirosław Wyszomirski1100
595.Krzysztof Nowak1100
596.Kamil Kurowski1000
597.Andrzej Wojciechowski1100
598.Tomasz Cymerman1000
599.Jerzy Leonardziak1100
600.Mirosław Car1100
601.Daniel Lopes Cruz1001
602.Leon Gabrysiak1100
603.Leszek Kuznowicz1010
604.Maciej Górecki1000
605.Leszek Dziełakowski1100
606.Leszek Wrona1000
607.Tadeusz Błachno1100
608.Michał Hurło1100
609.Vamara Sanogo1000
610.Karol Maliszewski1100
611.Wojciech Niemiec1000
612.Wiesław Sitek1100
613.Jarosław Bober1100
614.Marcin Włódarczyk1010
615.Zbigniew Pleśnierowicz1100
616.Marek Borowski1100
617.Marian Skoczek1100
618.Adam Banasiak1100
619.Stanisław Mielech1100
620.Piotr Rafalski1000
621.Jan Ciapara1100
622.Alfred Poloczek1100
623.Jarosław Kowalski1100
624.Jan Mądry1100
625.Waldemar Sobkowiak1000
626.Tomasz Smolarczyk1100
627.Piotr Rowicki1010
628.Lech Cieślak1010
629.Arkadiusz Onyszko1000
630.Miłosz Szczepański1010
631.Konrad Krasowski1100
632.Adam Dąbrowski1010
633.Edmund Madeński1100
634.Kazimierz Doktór1100
635.Henryk Paczkowski1100
636.Adam Karpiński1010
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.