lp.imie i nazwiskoliczba meczów ogółemw lidzew Pucharze Polskiw europejskich pucharach
1.Lucjan Brychczy4523684737
2.Jacek Zieliński4043293833
3.Kazimierz Deyna3893044540
4.Miroslav Radović3852703956
5.Jakub Rzeźniczak3762495461
6.Marek Jóźwiak3482624829
7.Horst Mahseli3472953418
8.Tomasz Kiełbowicz3392374631
9.Michał Kucharczyk3372293767
10.Bernard Blaut3122363541
11.Janusz Żmijewski3002363232
12.Antoni Trzaskowski2962183840
13.Tomasz Sokołowski2912123628
14.Adam Topolski2882392521
15.Leszek Pisz2852213625
16.Lesław Ćmikiewicz2802263022
17.Robert Gadocha2792063736
18.Jacek Kazimierski2712252719
19.Zbigniew Kaczmarek2682203116
20.Inaki Astiz Ventura2621883328
21.Wojciech Szala2521693128
22.Zbigniew Robakiewicz250205365
23.Dariusz Kubicki2471903421
24.Marcin Mięciel2451962019
25.Andrzej Zygmunt2451743437
26.Waldemar Tumiński2412041816
27.Jerzy Woźniak241217195
28.Tadeusz Nowak2401892724
29.Aleksandar Vuković2391662922
30.Jan Pieszko2381753132
31.Tadeusz Cypka2351872818
32.Jacek Magiera2321762822
33.Witold Sikorski2291922116
34.Jacek Gmoch2251901916
35.Feliks Niedziółka2241623230
36.Henryk Grzybowski222198186
37.Dariusz Czykier2141712418
38.Jacek Bednarz2131621726
39.Marek Saganowski2111354033
40.Dickson Choto2091443513
41.Cezary Kucharski2081571629
42.Witold Wypijewski20120100
43.Władysław Grotyński1991492426
44.Tomasz Jodłowiec1961272048
45.Wiesław Korzeniowski1951503114
46.Bartosz Karwan1931462017
47.Dusan Kuciak1931311347
48.Dariusz Wdowczyk1921522118
49.Ivica Vrdoljak1911282536
50.Artur Jędrzejczyk1891382322
51.Krzysztof Iwanicki1861352920
52.Paweł Janas185157217
53.Jakub Wawrzyniak1831272126
54.Jan Karaś1831551711
55.Stefan Majewski182158177
56.Janusz Baran177150169
57.Marceli Strzykalski177162123
58.Maciej Szczęsny1771401719
59.Józef Nawrot17517500
60.Wacław Przeździecki17517500
61.Edmund Zientara16915784
62.Władysław Stachurski1691152133
63.Piotr Mowlik1681312015
64.Henryk Apostel1681361913
65.Stanisław Fołtyn167145166
66.Piotr Włodarczyk1671222513
67.Łukasz Surma1651232213
68.Jacek Kacprzak1651331613
69.Marek Kusto1611321514
70.Henryk Martyna16016000
71.Andrzej Łatka157127199
72.Michał Żyro157961841
73.Piotr Mosór1531201116
74.Adam Majewski1521071215
75.Wojciech Kowalczyk151124197
76.Guilherme Costa Marques150991434
77.Kazimierz Buda1501221612
78.Krzysztof Ratajczyk150127165
79.Stefan Białas1481201214
80.Łukasz Broź148991532
81.Sylwester Czereszewski1471161310
82.Ariel Borysiuk1471032015
83.Tomasz Arceusz1461132013
84.Krzysztof Adamczyk146124148
85.Maciej Murawski1461111310
86.Maciej Rybus1461021418
87.Radosław Wróblewski1461021615
88.Marian Schaller14414400
89.Ryszard Milewski144124127
90.Andrzej Buncol142125116
91.Grzegorz Szamotulski1391031218
92.Tomasz Brzyski139931628
93.Tomasz Jarzębowski138101217
94.Roger Guerreiro1381011113
95.Arkadiusz Malarz138104624
96.Edward Załężny137119117
97.Juliusz Kruszankin136109214
98.Władysław Dąbrowski13411499
99.Dariusz Dziekanowski1341011914
100.Radosław Michalski1341071312
101.Jacek Bąk132103207
102.Krzysztof Lasoń132113124
103.Zygfryd Blaut128902216
104.Jan Mucha12895189
105.Alfred Nowakowski12712700
106.Adam Hlousek12795722
107.Franciszek Cebulak12312300
108.Michał Pazdan12283928
109.Sebastian Szałachowski121901115
110.Ryszard Staniek12091819
111.Arkadiusz Gmur118911610
112.Zbigniew Kakietek11696136
113.Andrzej Sikorski114901212
114.Jerzy Orłowski11210390
115.Krzysztof Sobieski1109497
116.Marcin Jałocha110861211
117.Dominik Furman109701423
118.Bartosz Bereszyński10873726
119.Henryk Miłoszewicz10889118
120.Jakub Kosecki106661027
121.Zbigniew Mandziejewicz104811111
122.Marcin Smoliński10362203
123.Zygmunt Rajdek10210200
124.Kasper Hamalainen10279714
125.Ondrej Duda10167924
126.Bogdan Kwapisz1018369
127.Józef Ziemian10110100
128.Józef Ciszewski10110100
129.Stanisław Sobczyński10188112
130.Edward Szymkowiak10085132
131.Jerzy Podbrożny99781010
132.Henryk Przeździecki969600
133.Piotr Giza956788
134.Marian Olejnik948590
135.Takesure Chinyama947493
136.Tomasz Sokołowski II9164234
137.Czesław Ciupa918461
138.Krzysztof Gawara9070713
139.Wacław Sąsiadek908370
140.Maciej Iwański907187
141.Kazimierz Górski888170
142.Artur Boruc8869144
143.Jan Boguszewski877872
144.Janusz Gol87571316
145.Józef Oprych878430
146.Nemanja Nikolić8656821
147.Bartłomiej Grzelak865981
148.Igor Lewczuk85561115
149.Marian Łańko858500
150.Stanko Svitlica8460710
151.Tadeusz Błażejewski837832
152.Roman Kosecki8261136
153.Henryk Serafin827930
154.Adam Fedoruk816794
155.Wojciech Skaba8132249
156.Danijel Ljuboja7856417
157.Michał Kopczyński7753914
158.Henryk Kempny7763122
159.Helmut Nowak777412
160.Marcin Komorowski75531110
161.Jacek Cyzio7553129
162.Marcin Burkhardt744575
163.Jerzy Jagiełło736245
164.Dariusz Dudek73511111
165.Edmund Kowal7358132
166.Aleksandar Prijović7244720
167.Luiz da Silva Edson725646
168.Ernest Pol7256142
169.Grzegorz Lewandowski7154510
170.Thibault Moulin7051117
171.Józef Kubera707000
172.Michał Żewłakow6944916
173.Dariusz Solnica69471010
174.Sebastian Szymański694899
175.Antoni Piechniczek685684
176.Andrzej Cehelik675881
177.Mirosław Okoński665286
178.Longin Janeczek6655110
179.Łukasz Fabiański655308
180.Krzysztof Budka655076
181.Henryk Skromny656500
182.Paweł Skrzypek645453
183.Jerzy Słaboszowski635562
184.Jarosław Biernat625750
185.Helio Jose Ribeiro Pinto6144710
186.Rafał Siadaczka604751
187.Mariusz Piekarski604067
188.Jacek Sobczak604983
189.Janusz Turowski595450
190.Wacław Adamowicz585800
191.Siarhiej Amieljanczuk5738312
192.Marian Nowara575700
193.Dawid Janczyk574147
194.Jarosław Araszkiewicz5640313
195.Kazimierz Putek544860
196.Edward Szczotkowski545400
197.Jerzy Banaszak544434
198.Antoni Keller545400
199.Ryszard Łysakowski545400
200.Grzegorz Wędzyński5340102
201.Wladimer Dwaliszwili5335810
202.Dominik Nagy533849
203.Jan Małkiewicz533797
204.Dossa Momade Omar Hassamo Junior5335117
205.Daniel Łukasik523777
206.Mieczysław Milczanowski515100
207.Kazimierz Frąckiewicz493757
208.Zbigniew Grzesiak494270
209.Zdzisław Mordarski484800
210.Stanisław Skwarczyński484800
211.Maciej Korzym482454
212.Artur Kupiec473664
213.Emanuel de Jesus Bonfim Evaristo463385
214.Marek Citko463631
215.Krzysztof Mączyński4630312
216.Henrik Ojamaa453429
217.Maciej Śliwowski443860
218.Edward Zieliński443770
219.Joachim Krajczy443770
220.Zygmunt Gadecki444202
221.Orlando Carlos Braga de Sa423327
222.Stanisław Terlecki423174
223.Franciszek Smuda423335
224.Maciej Dąbrowski422759
225.Vadis Odjidja-Ofoe4130110
226.Henryk Stroniarz414100
227.Feliks Polak413560
228.Sergiusz Wiechowski413422
229.Tomasz Wieszczycki413119
230.Siergiej Szestakow403730
231.Antoni Amirowicz404000
232.Zygmunt Pieda403280
233.Wiesław Pacocha3922116
234.Bolesław Cichecki393900
235.Edward Drabiński393900
236.Rafał Wolski382576
237.Radostin Stanew382328
238.Stefan Żmudzki373610
239.Moussa Yahaya371947
240.Jan Samek372782
241.Tomasz Stefaniszyn373250
242.Tadeusz Waśko373700
243.Józef Wieczorek373160
244.Zdzisław Bieniek373160
245.Grzegorz Bronowicki373113
246.Marko Vesović362654
247.Tomasz Cebula362871
248.Piotr Bronowicki361820
249.Cristian Pasquato362961
250.Zbigniew Antolak363132
251.Martins Nnabugwu Ekwueme351650
252.Teofil Terlecki353500
253.Leszek Iwanicki353122
254.Carlos Miguel Ribeiro Dias352446
255.Wojciech Pędziach353401
256.Jarosław Niezgoda342850
257.Wilhelm Waksman343400
258.Ignacy Penconek342644
259.Marinho dos Santos Giuliano342730
260.Ryszard Skurzyński332940
261.Michał Masłowski332155
262.Domagoj Antolić322543
263.Wojciech Kowalewski321746
264.Sebastian Nowak322003
265.Wojciech Jagoda312353
266.Mirosław Modzelewski312424
267.Paweł Budziński312650
268.Mariusz Śrutwa312414
269.Zygmunt Jesionka303000
270.Wiesław Cisek302640
271.Michaił Aleksandrow301847
272.Igor Kozioł302342
273.Piotr Rocki301553
274.Mieczysław Kruk292720
275.Oskar Brajter292540
276.Mateusz Wieteska291917
277.Stojan Vranjes292134
278.Andrzej Sazonowicz292333
279.Adrian Paluchowski291643
280.William Remy282142
281.Ryszard Robakiewicz282242
282.Carlos Daniel Lopez Huesca282025
283.Alejandro Ariel Cabral282260
284.Stanisław Cyganik272700
285.Janusz Kopeć272340
286.Ludwik Szaflarski272700
287.Marcin Rosłoń271665
288.Henryk Szymborski272160
289.Tomasz Biernacki272142
290.Pance Kumbev261841
291.Łukasz Mierzejewski261334
292.Roman Hlywa262420
293.Franciszek Głowacki262600
294.Jose Kante Martinez261726
295.Jerzy Wojnecki262420
296.Władysław Sobkowiak252140
297.Zdzisław Filipiak251426
298.Armando Sadiku251744
299.Maciej Sawicki252012
300.Mieczysław Szczurek252500
301.Jan Tomaszewski251933
302.Chris Philipps241733
303.Janusz Gogolewski242130
304.Kenneth Zeigbo242012
305.Jan Bedryj242130
306.Zdzisław Łyscarz242400
307.Waldemar Obrębski232210
308.Piotr Czachowski231454
309.Marian Nowacki232120
310.Henryk Czech232300
311.Paweł Akimow232300
312.Mamadou Balde221113
313.Tomasz Mazurkiewicz221342
314.Franciszek Wójcik222200
315.Cezary Wójcik221930
316.Paweł Wojtala221630
317.Jerzy Piotrowski212100
318.Michal Hubnik211254
319.Roman Korynt211560
320.Mieczysław Pisz211461
321.Robert Grzywocz211650
322.Stanisław Gburzyński212100
323.Artur Salamon201910
324.Jerzy Szczeszak201630
325.Ireneusz Kowalski201271
326.Moussa Ouattara201820
327.Marek Szaniawski201721
328.Radosław Cierzniak20983
329.Grzegorz Szeliga201550
330.Włodzimierz Smolarek201820
331.Edward Jankowski191900
332.Veselin Djoković191540
333.Jakub Czerwiński191225
334.Andrzej Tomczyk191621
335.Władysław Żukowski191900
336.Kamil Majkowski19860
337.Rodrigues Brandao Elton181115
338.Herbert Dick181112
339.Luiz Antonio Godoy Alves Junior181312
340.Zbigniew Nowacki181233
341.Przemysław Wysocki18410
342.Zygmunt Steuermann171700
343.Celestyn Dzięciołowski171700
344.Manuel Pablo Garcia171250
345.Marjan Gerasimovski17714
346.Marian Pigłowski171700
347.Ivan Trickovski171106
348.Maciej Janiak171520
349.Władysław Soporek171430
350.Bruno Ferreira Mombra Rosa161330
351.Waleri Kazaiszwili161204
352.Stefan Śliwa161600
353.Włodzimierz Maurer161600
354.Wilhelm Glajcar161060
355.Roman Oreszczuk15915
356.Wilhelm Latusiński151500
357.Rafał Makowski15824
358.Jorge Salinas151320
359.Zygmunt Ochmański151500
360.Marcin Chmiest151032
361.Patryk Mikita151104
362.Ignacio Javier Gomez Novo151140
363.Mikel Arruabarrena15622
364.Dariusz Zjawiński15861
365.Aleksander Szymański151500
366.da Silva Alcantara Hugo14903
367.Paweł Kaczorowski141040
368.Tomasz Unton141210
369.Jarosław Wojciechowski141310
370.Eduardo Alves da Silva141121
371.Leonard Miklaszewski141400
372.Kamil Grosicki141120
373.Florian Wojciechowski141310
374.Roman Zub141040
375.Andrzej Kubica141003
376.Kazimierz Skrzypczak141400
377.Stanisław Stachura141220
378.Mirko Poledica14743
379.Andrzej Danielowski141040
380.Jacek Perzyk141220
381.Bogusław Plich141220
382.Henryk Hajduk141220
383.Robert Kucharski141310
384.Marcin Bojarski14922
385.Marko Suler13742
386.Jerzy Pulikowski131210
387.Grga Zlatoper131300
388.Ryszard Wilczyński131300
389.Mariusz Zganiacz13712
390.Andre Renato Soares Martins131120
391.Roman Nowicki131210
392.Konrad Kornek121200
393.Krzysztof Ostrowski12542
394.Marian Kostaniak121200
395.Karol Krawuś121200
396.Adam Ryczkowski12910
397.Sandro Kulenović12921
398.Steeven Langil12615
399.Jan Kłaczek12840
400.Sławomir Rutka12802
401.Andrzej Głowacki11920
402.Arkadiusz Piech11901
403.Zbigniew Stawiszyński11821
404.Raphael Augusto Santos da Silva10910
405.Stanisław Bitner10820
406.Ajazdin Nuhi101000
407.Inaki Retegui Descarga10340
408.Krzysztof Krajewski10604
409.Kostiantyn Machnowskyj10610
410.Albert Świetlik10702
411.Marcin Klatt10901
412.Roman Jaworski10820
413.Dariusz Bayer10730
414.Mateusz Szwoch10801
415.Michal Gottwald10513
416.Ismael Blanco10640
417.Ireneusz Wójcik10910
418.Mieczysław Zajączkowski9900
419.Daniel Chima Chukwu9441
420.Błażej Augustyn9410
421.Józef Kokot9900
422.Waldemar Olęcki9900
423.Dariusz Szeląg9810
424.Marijan Antolović9810
425.Henryk Czarnik9900
426.Alberto Ortiz Moreno8200
427.Eugeniusz Sobolta8800
428.Józef Knys8800
429.Andrzej Jankowski8602
430.Tomas Necid8602
431.Tadeusz Świcarz8710
432.Hubert Kulanek8710
433.Felix Ogbuke8710
434.Edward Strycharz8800
435.Paweł Stolarski8530
436.Łukasz Moneta8232
437.Józef Gruszka8620
438.Mosze Ochajon8413
439.Radosław Majecki8620
440.Stefan Rostkowski7700
441.Bogusław Oblewski7610
442.Ludwik Poświat7520
443.Marek Komosa7700
444.Lech Montewski7700
445.Klemens Frankowski7700
446.Wojciech Hodyra7610
447.Krzysztof Przała7610
448.Roman Wachełko7601
449.Jan Schmidt7700
450.Hildeberto Jose Morgado Pereira7322
451.Mieczysław Siemierski6330
452.Jan Bem6240
453.Jan Jeżewski6204
454.Andrzej Krzyształowicz6060
455.Gerard Koźlik6600
456.Tadeusz Cieciera6600
457.Wiesław Matyjek6600
458.Mateusz Hołownia6311
459.Ryszard Balcerzak6501
460.Mateusz Żyro6311
461.Leszek Jezierski6600
462.Eugeniusz Piechaczek6600
463.Krystian Bielik6501
464.Srda Knezević6420
465.Andrzej Grześkowiak6510
466.Tomasz Sobczak6600
467.Tadeusz Kowalski6213
468.Waldemar Góra5410
469.Stanisław Brożek5500
470.Marian Lachowicz5320
471.Konrad Jałocha5400
472.Robert Bartczak5121
473.Wacław Krzymowski5500
474.Adam Adamus5500
475.Jerzy Ziemski5500
476.Adam Frączczak5000
477.Maciej Górski5410
478.Leo Kurauzvione5122
479.Teofil Cyganik5500
480.Mateusz Cichocki5410
481.Stanisław Badowski5500
482.Andrzej Baczyński5410
483.Zdzisław Sosnowski4400
484.Mariusz Lisowski4310
485.Wiktor Samowicz4400
486.Eugeniusz Pohl4220
487.Klaus Jerominek4400
488.Tomasz Łapiński4120
489.Konrad Michalak4202
490.Hubert Pala4130
491.Radosław Mikołajczak4010
492.Stanisław Grządziel4400
493.Zoran Mijanović4400
494.Paweł Woźniak4400
495.Bartłomiej Kalinkowski4300
496.Anatolij Doros4211
497.Fangzhuo Dong4220
498.Joseph Annor Aziz4300
499.Ahmed Ghanem4220
500.Stanisław Kotkowski4400
501.Zygmunt Kalinowski4301
502.Ernest Joschke4400
503.Jerzy Nejman4310
504.Frankline Mudoh4400
505.Wojciech Wocial4000
506.Stanisław Cholewa4400
507.Eddie Stanford4130
508.Rudi Gusnić4121
509.Przemysław Rawa4000
510.Maciej Wojtaś3110
511.Jacek Lesiak3300
512.Janusz Klimczewski3102
513.Michał Efir3300
514.Piotr Kuczyński3300
515.Dejan Kelhar3210
516.Dariusz Czerniawski3210
517.Krzysztof Siejko3210
518.Tomasz Orłowski3300
519.Mieczysław Marciński3300
520.Aleksander Czyżewski3300
521.Bogusław Wyparło3010
522.Mauricio dos Santos Nascimento3210
523.Rowland Eresaba3110
524.Ryszard Florczyk3300
525.Grzegorz Wachowski3011
526.Wiesław Surlit3201
527.Rafał Dębiński3200
528.Aleksander Jagiełło3030
529.Edward Geiger3300
530.Kazimierz Materski3300
531.Marek Wojdyga3300
532.Janusz Przybyła3210
533.Krzysztof Cuch3300
534.Wojciech Trochim3100
535.Aleksander Kahane3300
536.Stanisław Mielniczek3120
537.Ireneusz Calski3003
538.Aleksandr Kaniszczew3300
539.Jacek Kosmalski3210
540.Zygmunt Walasek3300
541.Adam Cieśliński2000
542.Julian Ordon2200
543.Józef Grzbiela2200
544.Włodzimierz Dorobek2100
545.Marek Borek2200
546.Jerzy Kasalik2110
547.Marek Kołecki2020
548.Jarosław Jedynak2110
549.Mieczysław Pońsko2200
550.Jarosław Dubaj2200
551.Pablo Dyego da Silva Rosa2011
552.Patryk Koziara2020
553.Rui Barbosa Machado2000
554.Stefan Kubera2200
555.Jan Kosowski2110
556.Zenon Szalecki2200
557.Damian Zbozień2000
558.Mirosław Dreszer2200
559.Feliks Asłanowicz2200
560.Marian Koprowski2200
561.Bartosz Żurek2110
562.Jarosław Bako2002
563.Andrzej Limanowski2200
564.Łukasz Turzyniecki2020
565.Tadeusz Bednarowicz1100
566.Krzysztof Siarkiewicz1100
567.Norbert Misiak1100
568.Błażej Dittmann1100
569.Jan Berent1100
570.Bolesław Zygmunt Cichecki1100
571.Tadeusz Cieślak1010
572.Wiesław Adamski1010
573.Marek Troczyński1010
574.Tadeusz Purschel1100
575.Mieczysław Jutkowiak1010
576.Zbigniew Kaproń1100
577.Jan Gawroński1100
578.Dariusz Opolski1100
579.Patrick Ndah1000
580.Mieczysław Kozicki1100
581.Brian Michael Iloski1100
582.Andrzej Mlącki1100
583.Stefan Kroczek1100
584.Paweł Kozub1000
585.Adam Gmitrzuk1100
586.Eugeniusz Wójcik1100
587.Zbigniew Stroniarz1100
588.Jerzy Słowiński1100
589.Stefan Menczak1100
590.Wiesław Jabłonowski1100
591.Zdzisław Wąsowicz1100
592.Stanisław Markowski1100
593.Maciej Świdzikowski1000
594.Leon Gabrysiak1100
595.Mirosław Wyszomirski1100
596.Andrzej Wojciechowski1100
597.Krzysztof Nowak1100
598.Kamil Kurowski1000
599.Mirosław Car1100
600.Tomasz Cymerman1000
601.Jerzy Leonardziak1100
602.Daniel Lopes Cruz1001
603.Michał Hurło1100
604.Leszek Kuznowicz1010
605.Vamara Sanogo1000
606.Leszek Dziełakowski1100
607.Maciej Górecki1000
608.Leszek Wrona1000
609.Tadeusz Błachno1100
610.Marcin Włódarczyk1010
611.Karol Maliszewski1100
612.Wojciech Niemiec1000
613.Wiesław Sitek1100
614.Jarosław Bober1100
615.Zbigniew Pleśnierowicz1100
616.Marek Borowski1100
617.Adam Banasiak1100
618.Marian Skoczek1100
619.Stanisław Mielech1100
620.Piotr Rafalski1000
621.Jan Ciapara1100
622.Jarosław Kowalski1100
623.Alfred Poloczek1100
624.Waldemar Sobkowiak1000
625.Jan Mądry1100
626.Arkadiusz Onyszko1000
627.Miłosz Szczepański1010
628.Tomasz Smolarczyk1100
629.Piotr Rowicki1010
630.Lech Cieślak1010
631.Konrad Krasowski1100
632.Kazimierz Doktór1100
633.Adam Dąbrowski1010
634.Adam Karpiński1010
635.Edmund Madeński1100
636.Henryk Paczkowski1100
© 2009-2016 Legia.Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.