News: Sylwetka sparingpartnera: Rapid Bukareszt

Rapid zremisował z Cluj

24.09.2011 22:20

(akt. 04.01.2019 13:17)

<p>Rapid zremisował na własnym boisku z CFR Cluj 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył Mihai Roman w 16. minucie. W pierwszym kwadransie drugiej połowy wyrównał Weldon. Co ciekawe w barwach przyjezdnych, przez 90 minut wystąpił Modou Sougou, którym poważnie interesowała się zimą Legia Warszawa. Ekipa z Bukaresztu zajmuje po tym pojedynku czwarte miejsce w tabeli. </p>

Rapid Bukareszt - CFR Cluj 1:1 (1:0)
16' (1:0) Mihai Roman
58' (1:1) Weldon

Żółte kartki: Grigore, Roman, Burca (Rapid) - Diogo, Peralta (Cluj)

Rapid: Coman - Antonio, Burca, Ezequias, Duarte - Grigore, Apostol (66' Glauber), Teixeira (83' Grigorie), Daec - Roman (74' Sburlea), Pancu

Cluj: Beto - Panin, Cadu, Diogo, Renan - Peralta, Camora, Bastos (55' De Zerbi), Weldon (89' Kapetanos) - Sougou, Ronny (73' Muresan)