News: Sylwetka sparingpartnera: Rapid Bukareszt

Rapid zremisował w lidze

10.09.2011 21:23

(akt. 04.01.2019 13:17)

<p>Rapid Bukareszt zremisował u siebie z FC Brasov 1:1. Co ciekawe obie bramki padły z rzutów karnych. W 17. minucie gola dla gospodarzy zdobył Nicolae Ovidiu Herea. Piętnaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry, wyrównujące trafienie zanotował Marian Cristescu. Bramka padła po faulu Vladimira Bożovicia, który ujrzał wtedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jak na razie Rapid jest wiceliderem tabeli. Kolejne spotkanie ekipa ze stolicy Rumunii zagra w Tel Awiwie w ramach fazy grupowej Ligi Europy w czwartek o 19.00.</p>

Rapid Bukareszt - FC Brasov 1:1 (1:0)
17' (1:0) Nicolae Ovidiu Herea (k.)
65' (1:1) Marian Cristescu (k.)

Żółte kartki: Herea, Antonio, Bożović - dwie, Grigorie (Rapid) - Majernik, Ionescu, Madeira (FC Brasov)

Rapid: Coman - Antonio, Burca, Bożović, Grigorie (71' Roman) - Alexa, Daec (66' Roosevelt Ezequias), Cretu, Herea (57' Grigorie) - Surdu, Pancu