News: Sylwetka sparingpartnera: Rapid Bukareszt

Rapid ograł Gaz Metan 5:3

21.11.2011 21:55

(akt. 04.01.2019 13:17)

<p>Rapid Bukareszt pokonał na własnym boisku Gaz Metan Medias 5:3 i zajmuje drugą lokatę w tabeli za Dinamem Bukareszt. Po dwie bramki dla "Kolejarzy" zdobyli Daniel Pancu i Felipe Teixeira. Jedno trafienie dołożył Nicolae Herea. Mecz obfitował w wiele agresywnych zagrań. W pierwszej połowie czerwoną kartkę ujrzał Marius Ciuca z ekipy gości. Dziesięć minut przed końcem pojedynku, z gry wykluczony został obrońca Rapidu Vladimir Bożović. Warto dodać, że od tego czasu padły trzy bramki. Przypomnijmy, że Legia dwukrotnie ograła Rapid w Lidze Europy i zapewniła sobie dzięki temu awans do kolejnej fazy rozgrywek.</p>

Rapid Buakreszt - Gaz Metan 5:2 (2:2)
9' (0:1) Christian Bud
13' (0:2) Thaer Al Bawab
37' (1:2) Daniel Pancu
44' (2:2) Nicolae Herea (k.)
61' (3:2) Felipe Teixeira
81' (3:3) Thaer Al Bawab
83' (4:3) Felipe Teixeira
90+' (5:3) Daniel Pancu

Rapid: Coman - Antonio, Burca, Ezequias (47' Bożović), Duarte - Alexa, Apostol (46' Teixeira), Daec, Herea - Pancu, Surdu (65' Roman).