Kacper Tobiasz LKE

Polska U-21: Porażka z Bułgarią, Tobiasz kapitanem

26.03.2024 16:50

(akt. 26.03.2024 17:00)

Reprezentacja Polski do lat 21, prowadzona przez Adama Majewskiego, przegrała 0:1 z Bułgarią w kwalifikacjach do młodzieżowego EURO. Całe spotkanie zagrał bramkarz Legii Warszawa, Kacper Tobiasz, który był kapitanem biało-czerwonych.

Kacper Tobiasz złapał dwa strzały z dystansu i dośrodkowanie z rzutu wolnego, a tuż przed przerwą wyszedł z bramki i świetnie uprzedził w środku pola Georgiego Nikołowa, który wychodziłby sam na sam z golkiperem Legii. W 58. minucie "Tobi" stracił gola po płaskim uderzeniu Marina Petkowa z 20. metra w prawy, dolny róg.

EL. EURO U-21: POLSKA – BUŁGARIA 0:1 (0:0)