News: Kocięba przesądza o zwycięstwie TVN-u nad politykami

Kocięba przesądza o zwycięstwie TVN-u nad politykami

04.09.2011 18:41

(akt. 13.12.2018 06:41)

<p>Po raz kolejny na stadionie Legii odbył się pojedynek gwiazd telewizji TVN z polskimi parlamentarzystami. Lepsi okazali się celebryci, którzy pokonali polityków 2:1. Obiekt przy ulicy Łazienkowskiej zapełnił się praktycznie do ostatniego miejsca. Przed samym meczem nie można już było kupić biletów. W czasie meczu słyszalne były hasła skandowane przez fanów, a między innymi pojawiło się słynne już "Ole to my kibole".</p>

TVN - Politycy 2:1
12' (1:0) Tomasz Szczepanik
33' (1:1) Andrzej Biernat
57' (2:1) Michał Kocięba

W czasie meczu mieliśmy kilka legijnych akcentów. W barwach polityków wystąpił Roman Kosecki, a w roli grającego trenera pokazał się Cezary Kucharski. W niebieskiej koszulce TVN wystąpił za to rzecznik prasowy Legii - Michał Kocięba, który strzelił decydującą bramkę.

Sam mecz oczywiście nie był wybitnym widowiskiem sportowym. Cała impreza zorganizowana została po to, aby zarobione pieniądze przeznaczyć na szczytny cel, czyli na fundację "TVN Nie jesteś sam". Ekipa w niebieskich koszulkach objęła prowadzenie po strzale w 12. minucie Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus. Politycy wyrównali po dotknięciu piłki po rzucie rożnym przez Andrzeja Biernata. W tej sytuacji nie popisał się w bramce Sergiusz Ryczel, który powinien bez kłopotów złapać futbolówkę. Na dwie minuty przed końcem, zwycięskie trafienie zanotował Michał Kocięba, który główką przelobował golkipera Sejmu. Już teraz planowany jest rewanż w przyszłym roku. Każda połowa trwała po 30 minut.

Warto dodać, że bilety na ten mecz były w cenie 15 zł i sprzedano wszystkie wejściówki! Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczy jest na Remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.