- Jestem niezmiernie szczęśliwy z faktu, iż udało mi się zadebiutować w reprezentacji Polski. Wielu sytuacji nie miałem, ale najważniejsze jest to, że w pierwszym swoim meczu zachowłem czyste konto - powiedział nam po zakończeniu środowego towarzyskiego spotkania reprezentacji Polski z Irlandią w Bydgoszczy Artur Boruc, który w tym meczu zadebiutował w koszulce z Białym Orłem. - Nie zagraliśmy olśniewająco, ale myślę, że gra mogła się momentami podobać i odżyliśmy psychicznie po ostatniej porażce z USA - dodał Artur."/>
Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 listopada 2018

Artur Boruc o swoim debiucie

2004-04-28 20:04:00
- Jestem niezmiernie szczęśliwy z faktu, iż udało mi się zadebiutować w reprezentacji Polski. Wielu sytuacji nie miałem, ale najważniejsze jest to, że w pierwszym swoim meczu zachowłem czyste konto - powiedział nam po zakończeniu środowego towarzyskiego spotkania reprezentacji Polski z Irlandią w Bydgoszczy Artur Boruc, który w tym meczu zadebiutował w koszulce z Białym Orłem. - Nie zagraliśmy olśniewająco, ale myślę, że gra mogła się momentami podobać i odżyliśmy psychicznie po ostatniej porażce z USA - dodał Artur.

- Cała nasza linia defensywna zagrała dobre spotkanie i nie pozwoliła rywalom na stworzenie groźnych sytuacji. Dlatego zarówno Jurek Dudek jak i ja nie mieliśmy zbyt wiele pracy. Nie do mnie należy ocena gry reprezentacji, niech to zrobi selekcjoner - kontynuował Artur. - Nie liczyłem absolutnie na występ w podstawowym składzie. Pewniakiem w polskiej bramce jest Jurek Dudek, a ja kandyduję na razie do miana jego zmiennika. Nie wiem czy tym meczem przekonałem trenera Janasa do swojej osoby. Myślę, że bardziej swoją wartość mogłem udowodnić podczas treningów w czasie zgrupowania, niż podczas pół godziny gry - oceniał Boruc. - Bardzo chcę zostać w kadrze i się w niej zadomowić. Jednak czy tak będzie, przekonamy się przy okazji następnego meczu reprezetacji Polski - zakończył szczęśliwy tego wieczoru bramkarz Legii. Powodzenia Artur.

 

sklep sklep
Dodał: Adam Dawidziuk Źródło:   

twitter

Tagi

artur boruc   
Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij