1 listopada 2014

Forum Dyskusyjne

Oceny piłkarzy Legii za mecz z Olimpią

Łukasz Sawczuk 2013-02-28 15:54:34
We wtorkowy wieczór przy ul. Łazienkowskiej rozgrywany był pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek rozgrywek Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa, a Olimpią Grudziądz. Dla gospodarzy miało być to przełamanie po nieudanej inauguracji w Kielcach. Po 45 minutach kibice przecierali jednak oczy ze zdumienia, gdy niezaprzeczalny faworyt po bramce Ruszkula przegrywał 0-1. W drugiej połowie sytuacja na murawie się odmieniła, czego efektem były 4 bramki Legii i pewne zwycięstwo. Redakcja Legia.Net oceniła piłkarzy w skali 1-10, gdzie 6 oznacza całkiem niezłą grę, 1 oznacza beznadziejny występ, zaś 10 to nota idealna gdzie piłkarzowi wychodziło wszystko. W identycznej skali legionistów oceniliście Wy. Wasze oceny znajdują się w nawiasach oraz na samym dole w kolejności od najwyższej do najniższej.

~Do Redakcji
2013-02-28 17:56 IP 83.31.9***
Redakcjo, nie wiem czemu piszecie, ze przy nazwisku Astiz nalezy postawic plusik. A po czyjej bramce padla bramka ? Dla mnie zawalil nam gola, byl najgorszy.
2013-02-28 18:42 IP 77.95.5***
jak Gol ma 5 to ile chciales zeby mial Rado?
dragon01
2013-02-28 16:38
Nie widzialem , nie wypowiadam sie . Napiszcie proszę tylko czy nota Astiza jest obiektywna i naprawde zagral dobry mecz ?
2013-02-28 16:44
O niebo lepiej wyglądał niż w Kielcach.
2013-02-28 17:40 IP 78.159.***
Był zdecydowanie najlepszy defensywy.
metaxa
2013-02-28 16:29
Trafny komentarz Radakcji n.t tak tu opluwanego Gola.
Doczekałem sie :)
Nota redakcji obiektywna - taka na jaką zasłużył, czyli ocena kibiców jest krzywdząca, jak i te gwizdy po...
2013-02-28 16:33 IP 193.59.***
bardzo trafna, taka,ze gol jest obecnie do wystrzału zgadzam się z nią.

ps Nie dla janka ,,Gola " w Legii
2013-02-28 16:37 IP 83.24.2***
Masz rację metaxo, te ~1200 głosujących osób uparło się na naszego legijnego Iniestę i celowo zaniżyli mu ocenę za ten jakże wyśmienity mecz. Zacytuję klasyka: "BUHAHAHAHA". Skończ już tą błazenadę z tym Golem, bo to się robi nudne. Każdy obiektywny kibic Legii przyzna, że ten pseudo grajek nie nadaje się do takiego wie(L)kiego klubu jak Legia. Niech pokazuje swój "talent" w Bełchatowie, Łęcznej czy Stróżach, z całym szacunkiem dla tych klubów. Doceniam to co zrobił dla nas w meczach ze Spartakiem i Śląskiem, ale teraz to zupełnie inny gracz, kiedyś był to zawodnik solidny, który nie schodził poniżej pewnego poziomu, teraz to gracz, który jest najsłabszy na boisku w każdym meczu, a dobre zagranie trafia mu się średnio co 270 minut, czyli raz na 3 spotkania. Janusz GOL Adieu Adieu
2013-02-28 16:40 IP 92.63.4***
Tak naprawdę Janek miał jedno super, niekonwencjonalne zagranie, kiedy ładnie zagrał Saganowi za linię obrońców pod koniec I połowy. Poza tym żal było patrzeć jak się chłopak męczył na boisku. Jak dla mnie najsłabszy gracz Legii w tym meczu, 5 od redakcji zdecydowanie za wysokie.
2013-02-28 20:54 IP 95.49.5***
Ocena kibiców gry J. Gola jak najbardziej obiektywna. Nie ma nawet, co dyskutować... droga redakcjo nie ośmieszajcie się.

Vox populi, vox Dei
~TheKristo
2013-02-28 16:18 IP 89.79.6***
Bardziej się zgadzam z ocena kibiców niz redakcji .Dlaczego kosa nieoceniany -że za krótko gral .a nie zauwazyliście ,że Legia zaczęła GRAĆ jak wszedł Jakub!?
metaxa
2013-02-28 16:15
W jedynce widze Furmana ,ale w tym meczu zagrał gorzej od Janka Gola.
Widać jak mało rzetelne wydają sie być te oceny.

Skaba jakoś niska ocena.
Poza tym ok.
2013-02-28 16:22 IP 5.226.8***
@ Metaxa ,,W jedynce widze Furmana ,ale w tym meczu zagrał gorzej od Janka Gola".

Po 1 to gorzej od Janka ,,straty" Gola nie zagrał nikt i widac to po głosach oddanych i ocenie. Po 2 pisałes wczoraj,że Janek ,,Strata" Gol zagrał dobrze w tym meczu. Czyli jednak nie potrafisz ocenic gry zawodnika? albo jestes poprostu stronniczy. Po 3 To już każdy widzi,że albo zacznie grac jak na piłkarza przystało albo poprostu pożegnamy się z nim i mam nadzieję,że z obecną formą już go na boisku w tym sezonie nie zobaczę.
~Kibic(L)
2013-02-28 16:09 IP 89.77.1***
Kompletnie nie rozumiem oceny dla Jędrzejczyka (przecież w ofensywie on nie istnieje).
Trochę za nisko został oceniony Gol (szczególnie w kontekście ocen Wawrzyniaka, Brzyskiego czy Saganowskiego)
~Georgi
2013-02-28 16:04 IP 83.6.19***
Nie zgodzę się tylko z jedną oceną - mimo całej sympatii dla Sagana to był słaby mecz, w pierwszej połowie dużo strat, piłka za każdym razem mu odskakiwała, miał zmarnowane okazje. W drugiej trochę lepiej, niby dwie bramki ale druga ze spalonego. Jak dla mnie ocena 5. Druga sprawa to że był to pierwszy mecz po przerwie i będzie na pewno dużo lepiej.